Polityka prywatności 

Firma Mysie Harce Katarzyna Mioduszewska, właściciel serwisu mysieharce.pl dokłada wszelkich starań aby prywatność każdego użytkownika serwisu była odpowiednio chroniona akceptując Politykę Prywatności, która obowiązuje od dnia 25 maja odwołującą się do RODO, czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). 

Niniejsza Polityka Prywatności określa cele i zasady pobierania danych na stronie internetowej mysieharce.pl (dalej: „serwis”) niezbędne do obsługi zgłoszeń Usługobiorców celem świadczenia żądanej przez Usługobiorcę usługi, a także przechowywania i dostępu do informacji na urządzeniach Usługobiorcy za pomocą plików cookies, służących realizacji usług świadczonych drogą elektroniczną przez firmę Mysie Harce, ul. Wolfkego 7/31, 01-494 Warszawa, NIP: 838 177 00 05 

Gromadzenie, wykorzystywanie i przetwarzanie danych osobowych 

Serwis umożliwia kontaktowanie się w różnych sprawach, a co za tym idzie udostępnione dane osobowe przetwarzane są w różnych celach. Aby precyzyjnie przedstawić informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych zostały one pogrupowane według celu. 

Przedstawienie oferty naszych usług 

Zakres danych: dane przesłane za pomocą kontaktu mailowego na wybrany adres internetowy, podany w serwisie w celu przygotowania i przedstawienia oferty: adres e-mail, numer telefonu, data, miejsce i charakter planowanej imprezy, oraz „uwagi”. 

Podstawa prawna: Przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. 

Obsługa pozostałych pytań przesłanych drogą mailową 

Zakres danych: Dane przesłane za pomocą kontaktu mailowego na wybrany adres internetowy, podany w serwisie, przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytania, które nie są prośbą o przedstawienie oferty naszych usług: imię, nazwisko, adres e-mail, adres strony www, numer telefonu, treść zapytania. 

Podstawa prawna: Nasz prawnie uzasadniony interes (przetwarzanie na żądanie osoby, której dane dotyczą).

 

Regulamin organizacji przyjęcia z Mysimi Harcami dostępny jest tutaj.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt.